bzvz clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bzvz clan

*BzvZakon CW server by nadlanu.com 212.200.163.182:27024!!!
 
HomeHome  bzvz portalbzvz portal  Latest imagesLatest images  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 OPROSTAJ!!!

Go down 
АуторПорука
Red Bull

Red Bull



OPROSTAJ!!! Empty
ПорукаНаслов: OPROSTAJ!!!   OPROSTAJ!!! EmptyMon Nov 10, 2008 10:03 pm

E pa dragi moji,dosado je kraj u klanu BzvZ,jenostavno moja 2 prijatelja zele da zajedno napravimo klan kao sto ste vi napravili.Naravno krivo mi je sto izlazim, jer ste svi ok momci,i prema porukama vidim da ste dobre duse.Jednom sam pozeleo da zivim kod vas u ulici jer bih voleo da imam prijatelje kao sto ste vi.Naravno neke iz 2 postave nisam stigao bolje da upoznam,ali boze moj.Ovo ne znaci da se mi vise nikad necemo cuti u cs, mi cemo ostati u kontaktu, ako treba okrenucu vas pa se ispricati.Simke,Djuko,ocekujem vas da dodjete u VA na raspust jer znam da imate ovde rodbinu,kada dodjete ima da se opijemo da se nevracamo kucama Very Happy .Jorke,Sirupe,Markic ,svi ste vi ok,kao sto sam i rekao,zato.. VOLI VAS SVE RED BULL!!! Surprised Surprised Surprised



AKO SAM NEKOGA IZOSTAVIO,JA SE IZVINJAVAM!! ZATO SRECNO TAMO NEGDE :p


NARAVNO IGRACEMO CW!! Surprised Surprised Surprised Exclamation Exclamation Exclamation scratch scratch scratch
Назад на врх Go down
 
OPROSTAJ!!!
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
bzvz clan :: Ostalo! :: Ostalo-
Скочи на: