bzvz clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bzvz clan

*BzvZakon CW server by nadlanu.com 212.200.163.182:27024!!!
 
HomeHome  bzvz portalbzvz portal  Latest imagesLatest images  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV]

Go down 
4 posters
АуторПорука
VoiD -.^





spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] Empty
ПорукаНаслов: spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV]   spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] EmptyTue May 12, 2009 6:27 pm

https://www.youtube.com/watch?v=jRnAhNJwdj0 <---- link...

Snimano je dok sam bio u impulsiVe.Gaming-u Sad
Назад на врх Go down
N F H S | Biberce





spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] Empty
ПорукаНаслов: Re: spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV]   spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] EmptyThu May 14, 2009 12:46 am

e nemoj se uvredis kao neko malo dete... bicu malo okrutno realan
Movie ti je njesra a muzika je toliko gej da sam dobio instant proliv... btw scrolovanje je zabranjeno... bice valjda nesto od tebe kad porastes i ne igraj sa tolikim botovima, nadji protivnike koji barem imaju mish a ne igraju cs na volan ili joystik za pilotiranje avionom... ukratko sve najbolje
Назад на врх Go down
VoiD -.^





spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] Empty
ПорукаНаслов: Re: spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV]   spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] EmptyThu May 14, 2009 12:55 am

ok...pokazi mi tvoj da vidim kako treba da igram... Very Happy
Назад на врх Go down
N F H S | Biberce





spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] Empty
ПорукаНаслов: Re: spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV]   spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] EmptyFri May 15, 2009 2:38 am

naravno nemas brige... mozes me gledas kako igram (igram jednom dnevno samo kad je 31 februar od 12 do podne) ili mozes da odgledas moje clipove na netu
1. https://www.youtube.com/watch?v=hmo6EsfdED4
2. https://www.youtube.com/watch?v=WZLx0yVMbHQ
3. https://www.youtube.com/watch?v=etyoVCt4fr8&feature=related
4. https://www.youtube.com/watch?v=w3vl5L9X2cE&feature=related
itd...
btw necu moci da ti odgovorim ako postavis neki topic 5-6 dana nisam u srbiji
ukratko... sve najbolje
Назад на врх Go down
VoiD -.^





spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] Empty
ПорукаНаслов: Re: spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV]   spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] EmptyFri May 15, 2009 1:57 pm

a ovo su "kao" tvoji klipovi? scratch
Назад на врх Go down
N F H S | Biberce





spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] Empty
ПорукаНаслов: Re: spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV]   spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] EmptyMon May 18, 2009 5:06 am

a ti si "kao" dobar igrac?
Назад на врх Go down
VoiD -.^





spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] Empty
ПорукаНаслов: Re: spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV]   spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] EmptyMon May 18, 2009 2:54 pm

ja to nisam rekao...a kad mi vec pricas kako mi movie ne valja...pokazi mi neki TVOJ...da vidim kako se igra...mogu ja da stavim ovde od walle-a i da se hvalim kako igram sa awp...
Назад на врх Go down
Fikus

Fikus



spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] Empty
ПорукаНаслов: Re: spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV]   spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] EmptyFri May 22, 2009 10:42 pm

vOID BOTE CUTI NE ZNASH KO JE LIK...BOLJE SE POKRI USIMA !
Назад на врх Go down
VoiD -.^





spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] Empty
ПорукаНаслов: Re: spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV]   spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] EmptySat May 23, 2009 12:15 am

lele Fiqse...moj movie mozda jeste njesra...ali ovo tvoje...:S:S:S...

btw tebe niko nista nije pitao...
Назад на врх Go down
N F H S | Biberce





spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] Empty
ПорукаНаслов: Re: spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV]   spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] EmptyWed May 27, 2009 2:35 am

Uf evo nesto varnici ijaaaooooooooooo au kako varniciii aaaa hitna pomoc... ajooooj kako mi varnice mudaaaa
Poslusaj malo fiqsa decko je u pravu (fala za komentar ^^) ali gde sam stao...
a da
AJJJJOOOJ VARNICEEEEEEEEE
Назад на врх Go down
Fikus

Fikus



spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] Empty
ПорукаНаслов: Re: spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV]   spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] EmptyFri May 29, 2009 7:59 pm

Nisam ti nista rekao za film....nego sam ti rekao da ne seresh liku mnogo...jer ne werujem da si bolji od njega...pls shhh....np biber...uzivaj ... toliko od mene peace !!!
Назад на врх Go down
VoiD -.^





spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] Empty
ПорукаНаслов: Re: spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV]   spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] EmptySat May 30, 2009 12:33 am

ae mani se raspravljamo...ipak je to samo igra...
Назад на врх Go down
N F H S | Biberce





spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] Empty
ПорукаНаслов: Re: spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV]   spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] EmptySat May 30, 2009 2:55 am

SAMO IGRA???? COUNTERRR?R??? ALO DECKO STA BUNCAS NEMOJ DA TE NEKO CUJE... to je kultura i nacin zivota (iako nisam igrao sad ima tacno 5 meseci i 19 dana)... pazi sta pricas zbog "neko" moze da ti da head nozem u ledja, u skoku na boku jezikom po bulji
Назад на врх Go down
N F H S | game overzzz

N F H S | game overzzz



spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] Empty
ПорукаНаслов: Re: spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV]   spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] EmptySun Jul 12, 2009 7:46 pm

Biberu pusti decu da se igraju XD


p.s. VoiD, isqliraj ga... Biber je vrlo okrutan prema svima koji nisu proshli bar 5,6, WCG , CPL i tako tih turnira Very Happy
Назад на врх Go down
Sponsored content





spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] Empty
ПорукаНаслов: Re: spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV]   spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV] Empty

Назад на врх Go down
 
spL ^ VoiD -.^ Frag Movie [tad sam josh bio u imV]
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» pronoum frag movie (shmrCCCCCCCCCCCCC)
» Fikus CS frag movie !!!
» spL ^ VoiD -.^

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
bzvz clan :: Zezanje! :: Youtube mesto-
Скочи на: